Anti-pestcoördinator & vertrouwenspersoon

Anti-pestcoördinator Vertrouwenspersoon
De anti-pestcoördinator voor de afdeling vmbo is Eva Kunst.
Zij is te bereiken via de school of rechtstreeks via e.kunst@montessoricollege.nl. Eva is tevens de schoolmaatschappelijk werker voor het vmbo.

Moniek Oomens is anti-pestcoördinator in Groesbeek. Zij is te bereiken via de school of rechtstreeks via m.oomens@montessoricollege.nl.

De anti-pestcoördinator voor de afdelingen vwo en havo is Kim van der Lienden.
Zij is te bereiken via de school of rechtstreeks via k.vanderlienden@montessoricollege.nl.
Kim is tevens de schoolmaatschappelijk werker voor vwo en havo.

Via de GGD kan een beroep worden gedaan op een externe vertrouwenspersoon, bereikbaar op 088-1447273.

Daarnaast zijn er contactpersonen vertrouwenszaken binnen de school.

Voor de afdelingen vmbo zijn de contactpersonen vertrouwenszaken:
Yvonne Aben: y.aben@montessoricollege.nl
en Marieke Sillessen: m.sillessen@montessoricollege.nl

Voor de afdeling vwo en havo zijn de contactpersonen vertrouwenszaken:
Ton Fleuren: t.fleuren@montessoricollege.nl
en Karin Nuy: k.nuy@montessoricollege.nl

De contactpersonen vertrouwenszaken voor de locatie Groesbeek zijn:
Yvonne Janssen: y.janssen@montessoricollege.nl
Sten Hazeborg: s.hazeborg@montessoricollege.nl